NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

AKTUALNOŚCI

2021-10-26 15:30

Legia Snooker Schools gospodarzem MP U12 i U16!

Fot. Bartek Utkowski, PZSiBA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że decyzją Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego mistrzostwa Polski w najmłodszych kategoriach wiekowych - do lat 12 i 16 - odbędą się w Ośrodku Treningowym Legia Snooker Schools. Turnieje odbędą się już 6 i 7 listopada.

Legię reprezentować będą co najmniej Kuba Makowski, Sebastian Milewski oraz Hubert Micherdziński. Spośród pozostałych legionistów najbardziej prawdopodobny wydaje się występ zawodników prowadzonych według autorskiego programu treningowego Ścieżki Zawodniczej - Olka Kazano (11 lat), Oliwiera Niziałka (11 lat) oraz ewentualnie Axla Wysoczańskiego (10 lat), który na co dzień gra jednak na stole niepełnowymiarowym (10ft).

 

Poza wspomnianymi można liczyć także na występ kolejnych minimum dziesięciu naszych snookerzystów. W większości przypadków jednak barierą nie do przejścia może okazać się fakt, że mistrzostwa w obu kategoriach będą rozgrywane na stołach 12-stopowych.

 

Zawody będzie można śledzić online - dostępne będą zarówno aktualizowane na bieżąco wyniki, jak i streaming live. Fanów przebywających w tych dniach akurat w stolicy, zapraszamy do obejrzenia rywalizacji bezpośrednio w Ośrodku (ul. Conrada 13). Wstęp wolny.

Partnerami mistrzostw Polski U12 i U16 w snookerze są:

Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

https://kuplaptopa.pl/

Legia Warszawa

Legia Soccer Schools

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę