NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Wybierz ofertę

Wiesz, że chcesz (Ty lub Twoje dziecko) grać z nami w snookera, ale nie wiesz, którą ofertę zajęć grupowych wybrać? Za chwilę wszystko będzie jasne!

 

Na początek zapewniamy, że u nas znajdzie się miejsce dla każdego, kto chce grać snookera. To co robimy, robimy z pasją i każdy, kto tę pasję podziela jest u nas mile widziany. Gdyby zdarzyło się tak, że z poniższych propozycji nic nie trafia w Twoje potrzeby, to koniecznie skontaktuj się z nami i powiedz, czego według Ciebie brakuje. Chętnie wysłuchamy i pewnie z czasem uzupełnimy ofertę.

 

SnooKids (ok. 5-11 lat)

 

To propozycja dla najmłodszych oraz tych nieco podrastających dzieci.

 

NAJMŁODSI (stół 6ft)

 

Dla dzieci w wieku ok. 5-6 lat mamy stół 6-stopowy, który ma niewielkie rozmiary (w systemie metrycznym to mniej więcej 180 x 90 cm), dzięki czemu dzieci mogą zyskiwać pierwsze szlify. Na tym etapie najbardziej zwracamy uwagę na wyćwiczenie właściwych nawyków w zakresie techniki oraz podświadome rejestrowanie zachowania bil.

 

Najmłodsze dziecko, z jakim zaczynaliśmy pracę (i jednocześnie nasz największy urwis - Antek) w dniu swojego pierwszego treningu nie miał jeszcze skończonych pięciu lat. Jeśli Twoje dziecko czasem nie może oderwać wzroku od snookera w telewizji, ale Tobie wydaje się, że jeszcze za wcześnie na prawdziwą naukę, to czas zrewidować ten pogląd.

 

TROCHĘ STARSI (stół 10ft, obniżony)

 

Stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości (którymi szczycimy się niezmiernie, bo wiele takich na świecie nie ma) są idealne dla dzieci o wzroście ok. 110 do 140 cm, co odpowiada mniej więcej wiekowi 7-10 lat. Ucząc się przedwcześnie na stołach pełnowymiarowych (12-stopowych) o standardowej wysokości, dzieci potrafią się szybko zniechęcić, bo do wykonania większości zagrań potrzebują podestów, przedłużek albo przestawiania bil. Istnieje też ogromne prawdopodobieństwo nabrania niewłaściwych nawyków, których późniejsze wykorzenienie i wpojenie poprawnych jest trudniejsze niż nauka od zera (przerabialiśmy to m.in. z naszym pierwszym uczniem Hubertem).

 

Podobnie na tym etapie nauczania najistotniejsze jest nabieranie właściwych nawyków w zakresie techniki oraz nie całkiem świadome rejestrowanie zachowania bil, co bezpośrednio wiąże się też z wbijaniem (nie tylko oczywiście). Coraz więcej przykładamy tutaj też uwagi do elementów taktycznych.

 

NAJSTARSI Z NAJMŁODSZYCH (stół 12ft)

 

Gra na pełnowymiarowym, 12-stopowym stole jest dla każdego początkującego sporym wyzwaniem. Jeśli jednak Twoje dziecko ma już przynamniej 145-150 cm wzrostu, to być może od razu zaczniemy na "bilardowym lotnisku". Odpowiednio dobierzemy ćwiczenia, bile będą wpadać i wkrótce Twojego dziecka nie będzie można oderwać od stołu.

 

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 75 minut
 • Grupy po maksymalnie 3 osoby na stół
 • Zniżki na wynajem stołów
  (w gestii ośrodków współpracujących)

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

  

Snooker Młodzieży (12-17 lat)

 

Propozycja dla nastolatków chętnych do rozpoczęcia gry w Legia Snooker Schools. W tym wieku swoją przygodę ze snookerem zaczynało wielu doskonałych i uznanych profesjonalistów - między innymi jeden z najwybitniejszych snookerzystów wszech czasów Stephen Hendry (7-krotny zawodowy mistrz świata) czy ekscentryczny Peter Ebdon (mistrz świata z 2002 roku).

 

Przy dobrym prowadzeniu kariery i korzystaniu z doświadczenia naszej kadry, zdecydowanie nie jest to zbyt późny wiek na rozpoczęcie ciekawej przygody ze snookerem.

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 75 minut
 • Grupy po maksymalnie 3 osoby na stół
 • Zniżki na wynajem stołów
  (w gestii ośrodków współpracujących)

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Snooker Dorosłych (18+ lat)

 

To już oferta dla dorosłych miłośników snookera, a wiemy, że takich jest niemało. W szczególności zachęcamy tutaj rodziców trenujących u nas dzieci. Z doświadczenia wiemy, że tworzą się w ten sposób niesamowite więzi. Rodzic rozumie lepiej snookerowe rozterki dziecka, kiedy sam zmierzy się z wymogami tej gry. Dziecko ma dodatkową motywację, chcąc grać równie dobrze a nawet lepiej niż rodzic. I wiecie co? Zawsze, prędzej czy później, się to udaje! Ku radości obojga.

 

No i dodatkowy temat do rozmów jest. A snooker jest tą szczególną dyscypliną, w której nie gra się z rywalem, ale z bilami i stołem, dzięki czemu wiek naprawdę nie ma większego znaczenia.

 

Snooker łączy pokolenia. Dosłownie.

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 75 minut
 • Grupy po maksymalnie 3 osoby na stół
 • Zniżki na wynajem stołów
  (w gestii ośrodków współpracujących)

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

  

Jeżeli mimo wszystko w dalszym ciągu wybór odpowiedniej oferty wydaje się nieoczywisty, skontaktuj się z nami. Doradzimy!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę