Legia Snooker Schools gospod... Rusza Legia Snooker HobbyLig... Trenuj snookera w Legii! Zap...

Wybierz ofertę

Wiesz, że chcesz (Ty lub Twoje dziecko) grać z nami w snookera, ale nie wiesz, którą ofertę wybrać? Za chwilę wszystko będzie jasne!

 

Na początek zapewniamy, że u nas znajdzie się miejsce dla każdego, kto czuje miętę do snookera. To co robimy, robimy z pasją i każdy, kto tę pasję podziela jest u nas mile widziany. Gdyby zdarzyło się tak, że z poniższych propozycji nic nie trafia w Twoje potrzeby, to koniecznie skontaktuj się z nami i powiedz, czego według Ciebie brakuje. Chętnie wysłuchamy i pewnie z czasem uzupełnimy naszą ofertę. Naszą obecną przedstawiamy poniżej.

 

SnooKids (ok. 5-13 lat)

 

To propozycja zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych nieco starszych.

 

NAJMŁODSI (stół 6ft)

 

Dla dzieci w wieku ok. 5-6 lat mamy stół 6-stopowy, który ma niewielkie rozmiary (w systemie metrycznym to mniej więcej 180 x 90 cm), posiada bardzo dobrze pracujące bandy (nie znajdziecie takiego w markecie), dzięki czemu dzieci mogą zyskiwać pierwsze szlify. Na tym etapie najbardziej zwracamy uwagę na wyćwiczenie właściwych nawyków w zakresie techniki oraz podświadome rejestrowanie zachowania bil.

 

Najmłodsze dziecko, z jakim zaczynaliśmy pracę (i jednocześnie nasz największy urwis - Antek) w dniu swojego pierwszego treningu nie miał jeszcze skończonych pięciu lat. Jeśli Twoje dziecko czasem nie może oderwać wzroku od snookera w telewizji, ale Tobie wydaje się, że jeszcze za wcześnie na prawdziwą naukę, to czas zrewidować ten pogląd.

 

TROCHĘ STARSI (stół 10ft, obniżony)

 

Stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości (którymi szczycimy się niezmiernie, bo wiele takich na świecie nie ma) są idealne dla dzieci o wzroście ok. 115 do 150 cm, co odpowiada mniej więcej wiekowi 7-10 lat. Ucząc się przedwcześnie na stołach pełnowymiarowych (12-stopowych) o standardowej wysokości, dzieci potrafią się szybko zniechęcić, bo do wykonania większości zagrań potrzebują podestów, przedłużek albo przestawiania bil. A jeśli się zniechęcą, to - poza oczywistym znudzeniem - jest ogromne prawdopodobieństwo nabrania niewłaściwych nawyków, których późniejsze wykorzenienie i wpojenie poprawnych jest zwykle trudniejsze i bardziej żmudne niż nauka od zera (przerabialiśmy to m.in. z naszym pierwszym uczniem Hubertem).

 

Podobnie na tym etapie nauczania najistotniejsze jest nabieranie właściwych nawyków w zakresie techniki oraz nie całkiem świadome rejestrowanie zachowania bil, co bezpośrednio wiąże się też z wbijaniem (nie tylko oczywiście). Coraz więcej przykładamy tutaj też uwagi do elementów taktycznych.

 

NAJSTARSI Z NAJMŁODSZYCH (stół 12ft)

 

Gra na pełnowymiarowym, 12-stopowym stole jest dla każdego początkującego sporym wyzwaniem. Jeśli jednak Twoje dziecko ma już przynamniej 145-150 cm wzrostu, to być może od razu zaczniemy na "bilardowym lotnisku". Odpowiednio dobierzemy ćwiczenia, bile będą wpadać i wkrótce Twojego dziecka nie będzie można oderwać od stołu.

 

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Członkostwo
 • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 75 minut
 • Grupy po maksymalnie 3 osoby na stół
 • Zniżki na pakiety treningów indywidualnych

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

  

Akademia snookera (14+ lat)

 

To już oferta zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych, czyli dla większości pozostałych, chętnych do rozpoczęcia gry w Legia Snooker Schools. W szczególności zachęcamy tutaj rodziców trenujących u nas dzieci. Z doświadczenia wiemy, że tworzą się w ten sposób niesamowite więzi. Rodzic rozumie lepiej snookerowe rozterki dziecka, kiedy sam zmierzy się z wymogami tej gry. Dziecko ma dodatkową motywację, chcąc grać równie dobrze a nawet lepiej niż rodzic. I wiecie co? Zawsze, prędzej czy później, się to udaje! Ku radości obojga.

 

No i dodatkowy temat do rozmów jest. A snooker jest tą szczególną dyscypliną, w której nie gra się z rywalem, ale z bilami i stołem, dzięki czemu wiek naprawdę nie ma większego znaczenia.

 

Snooker łączy pokolenia. Dosłownie.

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Członkostwo
 • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 75 minut
 • Grupy po maksymalnie 3 osoby na stół
 • Zniżki na pakiety treningów indywidualnych

 

Podsumowując: wybierz tę ofertę dla siebie i/lub swojego dorastającego dziecka.

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Ścieżka Zawodnicza (autoryzacja)

 

To nasz autorski program opracowany w efekcie lat zbierania doświadczeń, obserwacji najlepszych światowych praktyk, własnych doświadczeń zawodniczych. W naszej ocenie nie ma lepszego, efektywniejszego, lepiej zorientowanego na to, co najważniejsze programu rozwojowego. Jesteśmy z niego naprawdę dumni i nie twierdzimy tego z zarozumiałością, ale na podstawie wyników sportowych uzyskiwanych przez naszych wychowanków, którzy zostali tym programem objęci.

 

Ścieżka Zawodnicza nie jest jednak od razu dla każdego. To program wymagający dużo samodyscypliny, pasji, zaangażowania i odpowiedzialności. Nasza kadra bacznie obserwuje trenujących i w odpowiednim czasie program zostanie zaproponowany każdemu, kto na to zapracuje.

 

OFERTA ZAWIERA:

 • Członkostwo 
 • Dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych
 • Trening samodzielny według wytycznych 1 raz w tygodniu po 90 minut
 • Sprawdzian kompetencji 1 raz w miesiącu
 • Zniżki na pakiety treningów indywidualnych

 

WAŻNE: przy wyborze tej oferty wymagana jest nasza dodatkowa autoryzacja w trakcie procesu zgłaszania zawodnika (dostępne po zalogowaniu do panelu Legia Snooker Schools).

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Członkostwo (możliwa autoryzacja)

 

Chcesz być częścią Legia Snooker Schools, ale niekoniecznie widzi Ci się udział w cotygodniowych zajęciach? Wykup samo członkostwo. Zyskasz dzięki temu możliwość korzystania z bardzo wysokich zniżek w naszym ośrodku (np. o połowę połowę tańszy wynajem stołów na czas czy dostęp do karnetów miesięcznych), zakupów w naszym sklepie i wiele innych benefitów.

 

Co konkretnie daje członkostwo Legia Snooker Schools:

 • możliwość zakupu stroju Legia Snooker Schools
 • bezpłatny wstęp na trybuny na wybrane mecze piłki nożnej Legii Warszawa
 • udział w eventach Legia Schools
 • udział w letnich/zimowych obozach Legia Schools (tylko dzieci i młodzież)
 • zwiedzanie stadionu oraz muzeum Legii Warszawa
 • dostęp do bardzo preferencyjnych cen współpracujących ośrodków
 • "Quick wins" z Krugerem - esencjonalna konsultacja technik snookera*

 

* Dostępne jednorazowo i po dołożeniu min 10 zł do bieżącej zrzutki motywacyjnej dla uczniów Legia Snooker Schools 

 

WAŻNE: przy wyborze oferty samego członkostwa (bez np. dodatkowo zajęć grupowych) wymagana jest nasza dodatkowa autoryzacja w trakcie procesu zgłaszania zawodnika (dostępne po zalogowaniu do panelu Legia Snooker Schools).

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Jeżeli mimo wszystko w dalszym ciągu wybór odpowiedniej oferty wydaje się nieoczywisty, skontaktuj się z nami. Doradzimy!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę