TRWA NABÓR NA ROK SZKOLNY 20... Młodzi legioniści z brązem D... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Nasze lokalizacje

Główny ośrodek treningowy Legia Snooker Schools znajduje się w Snookerowym Klubie Sportowym na warszawskich Bielanach przy ulicy Conrada 13. Zajęcia prowadzimy też w 147 Break na Pradze Południe przy ul. Zamienieckiej 80.

NASZE LOKALIZACJE:

Snookerowy Klub Sportowy, Bielany, ul. Conrada 13.
(przeczytaj też poniżej)

147 Break, Praga Południe, ul. Zamieniecka 80.

---------------

 

W naszym głównym ośrodku treningowym przy Conrada 13 dajemy do dyspozycji trzy stoły pełnowymiarowe (12-stopowe) oraz - jako jedyni w kraju - dostosowane dla dzieci w wieku ok. 6-10 lat dwa stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości. Dla najmłodszych posiadamy dodatkowo stół 6-stopowy.

 

Wszystkie stoły zostały wyprodukowane przez absolutnego światowego lidera w tej dziedzinie - właściciela marki Star. W trakcie rozgrywki bieżący wynik będziecie zapisywać wygodnie na tablicach elektronicznych.

 

Jak wygląda ośrodek i czego się spodziewać? Zapraszam na krótką wirtualną wycieczkę szlakiem poniższych zdjęć.

 

Pełnowymiarowy, w pełni profesjonalny stół do snookera. Ten nie tylko wygląda jak stoły, który być może znacie z telewizji. Ten stół faktycznie był używany w trakcie profesjonalnych rozgrywek. Zaraz po zakończeniu turnieju Gdynia Open w roku 2015 przyjechał on prosto do nas i służy do dziś z powodzeniem. Obecnie grają na nim głównie najbardziej zaangażowani i wyróżniający się zawodnicy Legia Snooker Schools.

 

 

Zaraz za ścianą jest wygodna kanapa oraz stół. Tutaj możesz poczekać na koniec zajęć swojego dziecka, napić się herbaty, poczytać lub po prostu odpocząć...

 

 

...wciąż nie tracąc widoku na większą część spośród pozostałych stołów.

 

 

Najlepszą panoramę naszego ośrodka przedstawia dopiero poniższe zdjęcie. Widać na nim dwa pełnowymiarowe stoły (12ft) oraz w tle kolejne dwa stoły o mniejszych rozmiarach (10ft).

 

Oświetlenie, które widzicie nad stołami jest w pełni autorskim projektem. Stworzone przez snookerzystę dla snookerzystów.

 

Naprawdę się nim szczycimy, bo trudno znaleźć - jeżeli to w ogóle możliwe - tak dobrze przemyślane, dedykowane rozwiązanie dla stołów do snookera. I to nie tylko w Polsce. Na świecie. Twierdzimy to z pełną świadomością i odpowiedzialnością.

 

Nasze oświetlenie jest nie tylko wystarczająco mocne i z nawiązką spełnia standardy nakładane przez międzynarodowe organizacje bilardowe (minimum to 520 luksów w każdym punkcie pola gry), ale jest niemal idealnie równomiernie rozłożone.

 

To nie jest rzadkość. To wyjątek. Korzystajcie :).

 

 

I wreszcie nasza duma. Dwa mniejsze stoły - 10-stopowe o dodatkowo obniżonej wysokości. Tego również nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

 

Jeśli dobrze się przyjrzycie, to zauważycie na zdjęciu poniżej, że stół po lewej stronie jest nieco wyższy od tego po prawej. To nie przypadek.

 

Najpierw - w 2017 roku - oddaliśmy do dyspozycji ten niższy. Zanim został złożony, zleciliśmy skrócenie nóg o 7 cm. Mało? Dzięki temu zabiegowi mogły zacząć na nim trenować i grać dzieci w wieku nawet 6-10 lat bez nabierania złych nawyków w technikach. Na stole pełnowymiarowym o standardowej wysokości jest to niemożliwe (nawet jeśli traficie na takich, którzy będą przekonywać, że jest inaczej).

 

Nogi drugiego ze stołów postanowiliśmy skrócić o 3,5 cm, dzięki czemu jest doskonałym etapem przejściowym (lub początkiem przygody dla dzieci nieco wyższych) przed rozpoczęciem regularnej gry na stole standardowej wysokości.

 

Polecamy go również dorosłym, którzy niezbyt pewnie czują się z wbijaniem bil na stole 12ft - prawdopodobnie w ogóle nie odczujecie różnicy w wysokości (ten stół wciąż jest wyższy od poolbilardowego), a bile do kieszeni mają znacznie bliżej.

 

Spróbujcie któregoś razu. Prawdopodobnie będziecie zaskoczeni, że wreszcie tak dobrze idzie Wam w snookera!

 

 

To jak? Zachęciliśmy Was?

 

Zatem ZAPRASZAMY!

ZAREJESTRUJ / ZALOGUJ SIĘ

kom.: 602 777 633

email: info@legiasnookerschools.pl

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę