NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

AKTUALNOŚCI

2023-08-03 09:17

Ruszył program "Legia szuka mistrza świata w snookerze"!

Fot. wst.tv

W Legia Snooker Schools wiemy, że talenty na miarę snookerowych mistrzów świata rodzą się nie tylko w Wielkiej Brytanii czy dalekiej Azji. Dlatego ruszamy z akcją "Legia szuka mistrza świata w snookerze". Program posiada poparcie Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego, a dzięki współpracy z władzami lokalnymi przeprowadzimy bezpłatnie zajęcia pokazowe w szkole, do której uczęszcza Twoje dziecko.

Program skierowany jest głównie do dzieci w wieku 6-10 lat. Na początek nie są wymagane żadne specyficzne umiejętności. Dla nas liczy się tylko pasja i zaangażowanie.

 

Jeśli Twoja pociecha w irytujący (dla Ciebie) sposób gapi się w telewizor, kiedy pokazywane są rozgrywki z udziałem Ronniego O'Sullivana, Judda Trumpa, Johna Higginsa, Marka Selby'ego czy Yana Bingtao i do tego nie przestaje nawijać o "kulkach", to koniecznie wybierzcie się razem do nas na zajęcia rekrutacyjne.

 

KIEDY?

Wybrane soboty w godzinach 10-13 

 

GDZIE?

Ośrodek Treningowy Legia Snooker Schools

ul. Conrada 13, 01-904 Warszawa

 

ZAPISY:

telefon - 602 777 633

email - info@legiasnookerschools.pl

 

Nadzór merytoryczny na programem sprawuje Przemek Kruk, posiadający wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest wielokrotnym reprezentantem kraju i medalistą mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych (od juniora do seniora), komentuje snookera dla Eurosportu.

Snooker w podstawówkach

Zaczynamy oczywiście tam, gdzie znajduje się jest nasz Ośrodek Treningowy, czyli na warszawskich Bielanach. Program "Legia szuka mistrza świata w snookerze" realizowany jest w uzgodnieniu i z poparciem władz lokalnych - w tym przypadku Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

 

Każda ze szkół podstawowych dzielnicy już otrzymała lub wkrótce otrzyma drogą mailową informację o programie. Dodatkowo w placówkach, w których zbierze się grupa przynajmniej 15 dzieci, będzie możliwość pojawienia się naszych przedstawicieli wyposażonych w mobilne stoły do snookera. Przeprowadzimy całkowicie bezpłatne zajęcia pokazowe, nauczymy podstaw snookerowych technik, zaproponujemy gry i zabawy, być może uda się nawet zorganizować miniturniej.

 

W kolejnych tygodniach planujemy objąć programem dzielnice sąsiednie, a docelowo całą Warszawę oraz miejscowości satelickie.

 

O możliwość przeprowadzenia bezpłatnych zajęć pokazowych pytajcie najpierw w "swojej" szkole podstawowej. Jeśli placówka nie zdążyła się jeszcze zapoznać z naszymi materiałami informacyjnymi lub jeszcze ich nie otrzymała, skierujcie ją do nas (info@legiasnookerschools.pl, tel.: 602 777 633). Na pewno pomożemy.

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę