Legia Snooker Schools gospod... Rusza Legia Snooker HobbyLig... Trenuj snookera w Legii! Zap...

Legia Snooker Schools

Początki Legia Snooker Schools sięgają roku 2015, kiedy to - pod nazwą SnooKids - powstała pierwsza w Polsce i, w tamtym czasie, w ogóle jedyna na świecie szkółka snookera zorientowana ściśle na nauczanie dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.

 

Na przestrzeni czasu rozwinęliśmy się, otworzyliśmy się na inne grupy wiekowe. Przeprowadziliśmy ponad 2500 godzin zajęć grupowych i treningów indywidualnych, zorganizowaliśmy około 40 turniejów i 300 miniturniejów, stworzyliśmy systemy rozgrywek ligowych dla zawodników w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Wielokrotnie braliśmy udział w okolicznościowych eventach (pikniki rodzinne, Narodowy Dzień Sportu itp.). Staliśmy się autorami licznych inicjatyw i programów propagujących grę w snookera (m.in. School Tour, Letnia Fun Prix, Snookerowa Polska).

 

Dzisiaj wśród swoich wychowanków posiadamy młodzieżowych reprezentantów kraju, medalistów mistrzostw Polski.

 

Główny ośrodek treningowy Legia Snooker Schools znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy Conrada 13. Do dyspozycji oferuje trzy stoły pełnowymiarowe (12-stopowe) oraz - jako jedyni w kraju - dostosowane dla dzieci w wieku ok. 7-10 lat dwa stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości. Dla najmłodszych posiadamy dodatkowo stół 6-stopowy.

 

Wszystkie stoły wyprodukowane zostały przez absolutnego światowego lidera w tej dziedzinie - właściciela marki Star.

 

Nauczamy przez zabawę oraz zdrową rywalizację w duchu fair play.

 

Jaki jest cel naszych działań? Dochować się zawodowego mistrza świata! A jak już się uda, to… powtórzyć sukces.

 

Póki co zdajemy sobie sprawę, że pracy związanej z realizacją wczesnych celów jest na wiele, wiele lat. Nie boimy się tego. Widzimy to jako ekscytujące wyzwanie. I zachęcamy do dołączenia do tej przygody.

 

Nudy nie będzie!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę