NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Legia Snooker Schools

Legia Snooker Schools to oferta zajęć nauki gry w snookera skierowana do pasjonatów tej dyscypliny sportu w każdym wieku. Początki sięgają roku 2015, kiedy to - pod nazwą SnooKids - powstała pierwsza w Polsce i, w tamtym czasie, w ogóle jedyna na świecie szkółka snookera zorientowana ściśle na nauczanie dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.

 

Szkółka na przestrzeni lat zyskiwała doświaczenie, przeprowadzając łacznie ponad 3000 godzin zajęć grupowych i treningów indywidualnych, ogranizując około 50 turniejów i 300 miniturniejów, tworząc systemy rozgrywek ligowych dla zawodników w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Wielokrotnie brała też udział w okolicznościowych eventach (piknikach rodzinnch, Narodowym Dniu Sportu itp.) oraz była autorem licznych inicjatyw i programów propagujących grę w snookera (m.in. School Tour, Letnia Fun Prix, Snookerowa Polska). Od roku 2021 zajęcia prowadzone są pod marką Legia Snooker Schools.

 

Dzisiaj wśród swoich wychowanków posiadamy młodzieżowych reprezentantów kraju, medalistów mistrzostw Polski.

 

Główny ośrodek treningowy Legia Snooker Schools znajduje się na warszawskich Bielanach w Snookerowym Klubie Sportowym przy ulicy Conrada 13, gdzie do dyspozycji są trzy stoły pełnowymiarowe (12-stopowe) oraz dwa stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości, dostosowane dla dzieci w wieku ok. 6-10 lat. Dla najmłodszych Klub oferuje dodatkowo stół 6-stopowe. Stoły 12ft i 10ft wyprodukowane zostały przez absolutnego światowego lidera w tej dziedzinie - właściciela marki Star.

 

Nauczamy przez zabawę oraz zdrową rywalizację w duchu fair play.

 

Jaki jest cel naszych działań? Dochować się zawodowego mistrza świata! A jak już się uda, to… powtórzyć sukces.

 

Póki co zdajemy sobie sprawę, że pracy związanej z realizacją wczesnych celów jest na wiele, wiele lat. Nie boimy się tego. Widzimy to jako ekscytujące wyzwanie. I zachęcamy do dołączenia do tej przygody.

 

Nudy nie będzie!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę