NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

AKTUALNOŚCI

2021-06-13 17:14

Michedziński drugi w turnieju PORS!

Kolejny bardzo udany weekend naszych zawodników!

Hubert Micherdziński dotarł aż do finału otwartego PORS, gdzie przegrał po walce z Kubą Zakrzewskim 1-3. Szczególnie żal spudłowanej łatwiej czarnej na frejma przy wyniku 1-1, ale z przekroju całych zawodów i patrząc na listę brejków nie można mieć wątpliwości, że rywal uczciwie zapracował na wygraną w turnieju.

 

Hubi może być dumny też z comebacków w poprzednich rundach - w ćwierćfinale przegrywał 1-2 ze zwycięzcą PORS U16 sprzed tygodnia naszym Kubą Makowskim, a w półfinale wygrzebał się od 0-2 z Witoldem Żarowskim.

 

Miłą niespodziankę sprawił też startujący po raz pierwszy w tego typu imprezie Olek Kazano, wychodząc z trudnej grupy i przegrywając w "ćwiartce" z Zakrzewskim.

 

Na oddzielny akapit zasłużył Sebastian Milewski. W swoim debiucie w rozgrywkach 1LS (1. Liga Snookera), prowadzonych przez Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego, był dosłownie o pojedyncze bile od awansu do fazy playoff z grupy najeżonej wymagającymi i nieporównywalnie bardziej doświadczonymi rywalami. Seba najpierw powalczył z wielokrotnym mistrzem Polski Rafałem Jewtuchem (1-3), następnie gładko pokonał reprezentanta kraju Łukasza Jezierskiego z Kalisza 3-0, wbijając brejki 40 i 52 (życiówka!), żeby w meczu o wyjście z grupy, mimo prowadzenia 2-1, przegrać 2-3 z doświadczonym Darkiem Pawłowskim.

 

Cała czwórka wymienionych tu zawodników prowadzona jest od pewnego czasu według tzw. Ścieżki Zawodniczej - nowatorskiej, autorskiej metody, opracowanej i stosowanej jedynie w naszej akademii.

 

Niedługo kolejne turnieje, kolejne wyzwania. Trenujemy, zasuwamy, bo widać, że warto!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę