NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

AKTUALNOŚCI

2022-05-16 13:11

Młodzi legioniści z brązem Drużynowych Mistrzostw Polski!

Pierwsza drużyna Legia Snooker Schools - Sebastian Milewski i Kuba Makowski - wywalczyła trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski rozegranych w miniony weekend w Trick Shot Snooker Klub we Lwówku Wielkopolskim!

Po wyjściu z grupy z kompletem zwycięstw Seba z Kubą w ćwierćfinale pokonali 4-1 bardzo mocną ekipę z zachodniopomorskiego w składzie Ariel Trębocha (reprezentant Polski, aktualnie na 4. miejscu Top 16) / Sylwester Szumer (obecny wicelider 1LS). W półfinale późniejsi triumfatorzy, Mateusz Baranowski i Antoni Kowalski, byli już jednak poza zasięgiem naszych zawodników.

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się też nasi najmłodsi snookerzyści. 12-latkowie, Hubert Micherdziński i Oliwier Niziałek, dotarli do ćwierćfinału, gdzie przegrali dopiero ze wspomnianym duetem Baranowski / Kowalski.

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA LEGIA SNOOKER SCHOOLS!

 

Również 11-letni Axel Wysoczański, w składzie z doświadczonym Przemkiem Krukiem, zanotował fantastyczny występ. Na zakończenie pierwszego dnia mistrzostw w partii, od której zależały losy awansu do fazy pucharowej ustanowił swoją indywidualną życiówkę, wbijając w brejku 36 punktów, co wydatnie przyczyniło się do wygrania frejma i zajęcia przez drużynę miejsca premiowanego awansem.

 

Milewski i Makowski w czerwcu wyjeżdżają do Albanii na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Seba zagra w kategoriach U18 i U21, a Kuba w U18. Obaj mają też szansę na występ w jednodniowym, pilotażowym turnieju U16.

 

 

Komplet wyników DMP:

http://esnooker.pl/turnieje/2022/dmp/

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę