NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

AKTUALNOŚCI

2021-08-30 08:57

SNOOKERZYSTA LEGII WICEMISTRZEM POLSKI U18!!!

Duży sukces Legia Snooker Schools! W rozegranych właśnie juniorskich mistrzostwach Polski sięgnęliśmy po srebro!

W fazie grupowej nasz zawodnik, Sebastian Milewski, wygrał komplet czterech meczów, nie oddając nawet jednej partii. W półfinale pokonał 3-1 Michała Szubarczyka. W finale spotkał się z pozostającym na dzisiaj poza zasięgiem reszty rówieśników w naszym kraju Antkiem Kowalskim, przegrywając 0-3.

W mistrzostwach startowali także inni nasi reprezentanci, a los połączył ich w pierwszej fazie turnieju w tej samej grupie (z pięciu uczestników do fazy pucharowej wychodziło tylko dwóch). Kuba Makowski z dwoma zwycięstwami zajął trzecie miejsce w grupie. Hubert Micherdziński, który niedawno grał w finale otwartego PORS, tym razem zaliczył gorszy występ, nie notując wygranego meczu.

 

Wielkie gratulacje dla mistrza Polski Antka Kowalskiego, który po ten tytuł sięga już trzeci raz z rzędu!

 

Komplet wyników MP U18

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę