NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Co Cię czeka

W Legia Snooker Schools nie ma nudy! Ćwiczenia i rozwijanie się nie miałyby sensu, gdyby zdobywanych umiejętności nie można było wykorzystywać w praktyce meczowej.

 

W zależności od własnych preferencji możesz liczyć u nas na:

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zawsze odbywają się w niewielkich grupach (max 3-4 osoby na stół), w ramach których organizujemy też miniturnieje, prowadząc cykliczne rankingi.

 

TRENINGI INDYWIDUALNE

To właśnie podczas tych zajęć, będąc pod okiem doświadczonego trenera, rozwijasz się najefektywniej. Technika, taktyka, strategia, elementy psychologii - wszystko zostanie podane Ci w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób.

 

TRYB STYMULOWANEGO SAMODOSKONALENIA

Dla wyróżniających się i, przede wszystkim, szczególnie zaangażowanych, samodzielnych i odpowiedzialnych. Nasza Ścieżka Zawodnicza pomoże Ci zostać lepszym zawodnikiem w krótszym czasie. Pomoże, ale nie zrobi tego za Ciebie. Na tę ścieżkę nie wystarczy wejść. Będzie trzeba sporo z siebie dać, żeby się na niej utrzymać.

 

ZDROWA RYWALIZACJA

Sól sportu. Kto tego nie lubi, nie jest sportowcem.

 

 

TURNIEJE, ROZGRYWKI LIGOWE

Częste turnieje wewnętrzne lub otwarte (przynajmniej raz w miesiącu) sprawią, że zawsze będzie przed Tobą cel, zawsze będzie powód, żeby wykonać jeszcze jedno ćwiczenie, zrobić je jeszcze lepiej, stać się jeszcze doskonalszym sobą. Właśnie po to, żeby w nadchodzącym turnieju zajść przynajmniej jedną rundę dalej, niż ostatnim razem.

 

Dodatkowo zaproponujemy Ci elastyczne w terminach rozgrywki ligowe, w których jednak należy rozegrać przynajmniej średnio po 2-3 mecze w tygodniu. Tego typu rywalizacja to idealne pole doświadczalne - to już nie trening, już nie sparing, ale jeszcze nie wymagający turniej. 

 

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę