NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Dla kogo i dlaczego

Snooker jest tą szczególną dyscypliną, która jest właściwie dla każdego. Tutaj nie gra się wprost z rywalem, ale z bilami i stołem.

Wiek, płeć czy osoba rywala nie mają znaczenia. Z każdym zagraniem musisz zmierzyć się na własną rękę, osiągnąć malutki sukcesik, który doprowadzi Cię do sukcesu większego, sprawiając, że stajesz się lepszą wersją siebie.

 

W Legia Snooker Schools mamy propozycję zarówno dla dzieci (nawet od 5 roku życia!), młodzieży, dorosłych jak i seniorów. Wspaniałe i wyjątkowe jest to, że w snookera można grać całymi pokoleniami - dzieci, rodzicie i dziadkowie biorący udział w tej samej rozgrywce! Mało jest sportów, które to oferują.

 

Tym, którzy widzą w snookerze raczej hobby niż sportową rywalizację o medale, zaproponujemy wciągające ćwiczenia oraz zabawne wyzwania.

 

Tych z kolei, którzy marzą o karierze jak Judd Trump czy Ronnie O'Sullivan, skierujemy na naszą autorską Ścieżkę Zawodniczą, żeby stworzyć najlepszą szasnę dołączenia w przyszłości do grona zawodowców.

 

W ogóle snooker to znacznie więcej niż tylko "wbijanie kulek". Uczy przewidywania, odpowiedzialności, pokory, radzenia sobie w trudnych chwilach, szacunku do rywala, poszanowania zasad fair play. Jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało, uczy życia. Naprawdę!

 

Tutaj przeczytacie więcej o Legia Snooker Schools.

 

tutaj o naszej ofercie, w której każdy, dosłownie każdy, znajdzie coś dla siebie.

 

ZAPRASZAMY!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę