NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24... Ruszył program "Legia szuka ... SnooKids Grand Prix - zdjęci...

Metodologia pracy

Doświadczenie zdobywamy od lat, czerpiąc z najlepszych światowych praktyk i tworząc ostatecznie nasze własne, autorskie metody nauczania. Tak robiliśmy, robimy i robić będziemy. Bo chcemy się rozwijać i chcemy, żebyście Wy rozwijali się razem z nami.

 

W zakresie technik, które w snookerze stanowią jeden z najistotniejszych elementów nie tylko na początkowym etapie nauki, zaproponujemy Wam nasze autorskie podejście, które nazwaliśmy "PRE-PERI-POST". Jest to eklektyczny zbiór najlepszych praktyk w grach bilardowych (wzorujemy się nie tylko na snookerze!) ze szczególnym uwzględnieniem troski o zdrowie i prawidłowy rozwój organizmów dzieci oraz młodzieży.

 

Dla trenujących ze zwiększoną intensywnością, bo dążącym do osiągnięcia największych celów, zaproponujemy rozwój w ramach programu Ścieżki Zawodniczej, który już niejednemu naszemu zawodnikówi przyniósł wymierny efekt.

 

Wśród naszych metod stosowanych specyficznie do poszczególnych grup wiekowych, znajdziecie też:

 

DZIECI:
- nauka przez zabawę,
- gra na mniejszych stołach o obniżonej wysokości (unikat), co przekłada się na poprawne i nieszkodliwe dla zdrowia przyswajanie nawyków,
- gra z rówieśnikami, na co (wierzyć się nie chce) w innych miejscach w kraju szans praktycznie nie ma.

 

MŁODZIEŻ:
- rozszerzenie o nacisk na samodzielność i odpowiedzialność (m.in. egzekwowanie punktualności i sumienności na treningach czy takie drobiazgi jak obowiązkowe szczotkowanie stołu i bil czyszczenie po treningach samodzielnych lub sparingach).

 

DOROŚLI/RODZICIE:
- tu dokładamy przede wszystkim elementy coachingowe, co pozwala skuteczniej rozwijać się samemu oraz - dla osób, dla których to istotne - lepiej rozumieć snookerową perspektywę dziecka oraz tworzyć w czasie wspólną snookerową więź (m.in. program Dziecko i Rodzic).

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SNOOKER SCHOOLS
Legia Snooker Schools

Liczba zawodników: 45

Liczba lokalizacji: 1

zobacz całą mapę